Nar Mektep Derneği

Akademi Başvuru Açıklaması

Akademi Başvuru Açıklaması

Akademi 1.2 Haziran 2021’de başlıyor.

Nar Mektep Akademi’nin 2021 yılında gerçekleştireceği eğitim programlarından ikincisi için başvurular açıldı!

7 Haziran - 1 Eylül arasında düzenlenecek olan eğitim programımız çevrimiçi ve yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Eğitim takvimi boyunca zorunlu programların yanında katılımcılar tarafından talep edilen eğitimler de gerekli uzmanlar tarafından tedarik edilecektir. Eğitimler ağırlıklı olarak sivil toplum kuruluşlarında ve tüm meslek gruplarında ihtiyaç duyulacak temel eğitimleri (Proje hazırlama, CV hazırlama ve mülakat teknikleri, Orta ve ileri excel, iş sağlığı ve güvenliği vb.) kapsamaktadır. Katılımcıların öğrenci olmaları halinde staj belgesi kurumumuzca düzenlenecektir.

Programın ağırlıklı olarak on-line platformlarda yürütülmesi basit bir süreç olduğu kanaati uyandırmamalıdır. Katılımcıları bu süreçte yoğun bir program beklemektedir. Program sonunda tüm katılımcılar 28-30 Ağustos tarihleri arasında Ankara’da misafir edilecektir. Katılımcıların Yol, konaklama ve yemek giderleri Akademimiz tarafından karşılanacaktır. Bu aşamada katılım zorunlu değildir.

Akademimize 18-30 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 30 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacaktır. Program başvuru linkedin ve online başvuru formu ile yapılacaktır.

Program için başvurular 12 Nisan 2021 tarihi itibariyle açılmış olup, 12 Mayıs 2021, saat 17:00’a kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar  22 Mayıs 2021 günü internet üzerinden yapılacak olan mülakata davet edileceklerdir. Sonuçlar 26 Mayıs 2021 tarihine kadar e-mail/telefon yoluyla bildirilecektir.

Önemli not: Salgın, halk sağlığı öncelikleri ve resmi yönetmeliklerdeki değişiklikler nedeniyle eğitimin yeri, zamanı ya da şekli konusunda değişiklik yapma zorunluluğu oluştuğunda katılımcıları en hızlı şekilde haberdar etmeyi taahhüt ediyoruz.

Başvurular ile ilgili detaylı bilgi için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, narmektep@gmail.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Staj ve Kariyer Akademisi Yönergesi İçin Tıklayınız.

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım
UA-129914042-2