Nar Mektep Derneği

Speed Business Networking - Gıda Bankacılığı

Speed Business Networking Etkinliği

Nar Mektep Akademi tarafından Gıda Bankacılığı alanında düzenlenen Speed Business Networking etkinliğimiz 13 Şubat 2022 Pazar günü 10:00-14:00 arasında düzenlenecektir.

Etkinliğimiz konu ile ilgili alanında yetkin uzmanların sunum ve paylaşımları ile başlayacaktır. Sunum ve paylaşımlar sonunda katılımcıların birbirleri ile tanışmaları, bilgi ve deneyim paylaşımı yapmaları, konuşmacılara özel olarak soru yönlendirmeleri amacıyla özel odalara gönderileceklerdir.

Etkinlik Zoom uygulaması üzerinden Türkçe yapılacak olup ücretsizdir. Yabancı uzmanların İngilizce sunumları için Türkçe çeviri yapılmayacaktır. Programın etkin ve verimli olması amacıyla katılımcı sayısı 15 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle ilanda belirtilen sürelerde başvuru yapılması zorunludur.

Yapılan başvurunun kabul edilmesi halinde kurumuz tarafından mail yolu ile iletişime geçileceğinden katılımcı adaylarımızın mail adresini doğru ve eksiksiz bir şekilde forma yazmaları ve mail kutularını (spam klasörü dâhil) takipte olmaları kendi sorumluluklarındadır.

Etkinliğe başvuru için aşağıdaki başvuru formu üzerinden kayıt yapılması gerekmektedir.

https://fonzip.com/narmektep/form/sbn-basvuru-formu

Bilgi ve iletişim için ebru.sancar@narmektep.org

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım